⁜Sledujte⁜ Piargy (2022) celý film Online Dabing CZ/SK HDR

Naplní se proroctví staré vědmy Uly o příchodu Antikrista a krutém trestu? Piargy jsou symbolem novodobé Sodomy a Gomory.

Kde sledovat Piargy (2022) online celý film? Zjistěte, kde můžete sledovat obsah online doma. Tady nájdete Piargy (2022) celý film online legálně, V originálním znění českým titulky, s českým dabingem právě n našem portály fm.streamfullhd.xz.

 

ᐈᐈᐈ➤ Kliknutím sem přehrajete film Piargy (2022)

ᐈᐈᐈ➤ https://fm.streamfullhd.xyz/cs/956616/the-ballad-of-piargy.html

 

 

Film o lásce, vášni a naději. Vesnice Piargy žije hříšným životem, až o jedné masopustní noci zcela zmizí. Jako by ji peklo pohltilo i s lidmi, domy a zvířaty. Naplní se proroctví staré vědmy Uly o příchodu Antikrista a krutém trestu? Piargy jsou symbolem novodobé Sodomy a Gomory.

Česko Piargy

Drama / Historický

Slovensko / Česko, 2022, 100 min Režie: Ivo Trajkov Předloha: František Švantner (kniha) Scénář: Jana Skořepová Kamera: Peter Bencsík Hudba: Kiril Dzajkovski Hrají: Judit Bárdos, Lucia Siposová, Attila Mokos, Daniel Fischer, Lucia Klein Svoboda, Ivan Martinka, Jana Oľhová, Jana Kvantiková, Peter Nádasdi.

Synopse

Mladá, krásná a chudá Juliša (Judit Bárdos) se provdá za Martina (Daniel Fischer), syna nejbohatšího statkáře v Pirgách, a ocitá se tak v rodině, kde vládnou velmi tvrdá pravidla. Nejen, že musí čelit nepříjemnému tlaku tchýně, ale nedokáže se ani ubránit násilným svodům tchána (Attila Mokoš). Juliša se přesto do manželova otce zamiluje a vzniká tak podivný milostný trojúhelník. Zakázané tajemství však nezůstává dlouho utajené a všichni z něj zatouží vytěžit nějaký prospěch. Julišina sestra (Lucia Siposová), lidé v obci a dokonce i vesnický kněz. Vesnice Piargy tak žije hříšným životem, dokud jedné masopustní noci úplně nezmizí. Jako by ji čerti odnesli s lidmi, domy i zvířaty. Naplňuje se proroctví staré místní vědmy Uly o příchodu Antikrista a krutém trestu?

Piargy (2022)

„Tento příběh vypráví jazykem lásky a vášně, jsem si jistá, že mu každý porozumí,“ říká představitelka hlavní hrdinky Judit Bárdos a pokračuje: „Je to nejdelší projekt, na kterém jsem kdy dělala. Pracovalo na něm velmi mnoho lidí různých národností, což přispělo k tomu, že dostal mezinárodní temperament a jiskru.“

Piargy (2022) Film online Piargy (2022) Celé film CZ dabing Piargy (2022) Online filmy ke shlédnutí zdarma bez limitu a registrace Piargy (2022) celý film online zdarma Piargy (2022) celý film online zdarma český dabing i Titulky Piargy (2022) celý film online online ke shlédnutí Piargy (2022) celý film online ke shlédnutí online zdarma bez registrace Piargy (2022) celý film online Piargy (2022) online CZ Dabing Piargy (2022) Conline Z,ČR,SK Piargy (2022) online CZ dabing Piargy (2022) online čr

WHEN
January 28, 2023 at 3:00am - January 29, 2023
WHERE
⁜Sledujte⁜ Piargy (2022) celý film Online Dabing CZ/SK HDR
2160 Woodhill Ave
Ellicott City, MD 21042
United States
Google map and directions
CONTACT
samantha lynch
TICKETS
Volunteer Sign the Motion to Amend Donate