⁜Sledujte⁜ Přání k narozeninám (2023) celý film Online CZ Dabing i Titulky 4K

Sleduj┬e Přání k narozeninám (2023) celý film Online CZ 4K, Kde shlédnout Přání k narozeninám (2023) Celý Film Online CZ,ČR,SK, Sledujte Nejlepší u nás film Přání k narozeninám (2023) online CZ,SK, Přání k narozeninám (2023) celý film, Přání k narozeninám (2023) celý film online, Přání k narozeninám (2023) celý film ke shlédnutí online zdarma bez registrace, Přání k narozeninám (2023) Celý Film Online Czech Titulky, Přání k narozeninám (2023) Celý Film Online český dabing, Přání k narozeninám (2023) Celý Film Online CZ,SK Titulky.


ᐈᐈᐈ➤ Kliknutím sem SLDEJTE

ᐈᐈᐈ➤ Kliknutím sem Stažení

 


Přání k narozeninám (2023)

Původ: Česko
Premiéra: 19.01.2023
Délka: 93 min
Žánr: Komedie
Přístupnost: P
Režie: Marta Ferencová
Scénář: Adam Dvořák,
Marta: Ferencová
Hudba: James Harries
Hrají: Eva Holubová,Jaroslav Dušek,Veronika Khek Kubařová,Tomáš Klus,Igor Orozovič,Jaroslav Plesl,Matěj Hádek,Simona Babčáková,David Švehlík,Valentýna Bečková,Jakub Barták,Nico Klimek


V polovině ledna přijde do kin komedie Přání k narozeninám slovenské režisérky Marty Ferencové. Ta do filmu obsadila tým herců, kteří zavzpomínali na narozeniny, jež se pro ně staly nezapomenutelnými. Ať už na svoje, nebo připravované pro někoho jiného…

omáš Klus popsal oslavu svým třicátých narozenin, o které do poslední chvíle netušil. „Připravila ji moje žena a můj manažer. Záminkou byl rozhovor v rádiu, což ale byla vlastně převlečená oslava. Čekala tam na mě spousta lidí, které jsem potkal během celého svého života. Když mi bylo osm, když mi bylo patnáct, když mi bylo dvacet… Byli z různých světů a já jsem měl pocit, že jsem ve snu. Vůbec to nedávalo smysl, vždyť se navzájem neznali, co tam dělali? A na konci celého špalíru stál Wabi Daněk a hrál mi. To jsem byl fakt šťastný,“ svěřil se herec a zpěvák.


Přání k narozeninám (2023)

Líba má každý rok jediné narozeninové přání. Trvá na tom, aby se na její oslavě sešla celá rodina, což všichni vždy splnili. Tedy až do letošních narozenin. Její syn Petr má na tenhle rok jiné plány, a tak před rodinou předstírá nemoc. Letos chce totiž poprvé strávit narozeniny se svým přítelem Karlem, který má narozeniny ve stejný den. A Karel je pro zbytek rodiny Petrovým dlouho skrývaným tajemstvím. Líba se však své oslavy nehodlá jen tak lehce vzdát. Rozhodne se Petra překvapit a s celou rodinou se přesunout k němu. Nečekaná návštěva donutí Petra k rychlé improvizaci. Udělat před svou rodinou z přítele Karla kolegu z práce a z jeho sestry Veroniky svou přítelkyni je v podstatě hračka. Jenže to ještě Petr netuší, že tohle je teprve začátek a dnešní den bude jedna velká jízda na horské dráze.


Přání k narozeninám (2023) celý film online
Přání k narozeninám (2023) online CZ Dabing
Přání k narozeninám (2023) Conline Z,ČR,SK
Přání k narozeninám (2023) online CZ dabing
Přání k narozeninám (2023) online čr


Přání k narozeninám a podle čeho vybrat to pravé?

Jestliže rok co rok hledáte hezké, originální a výstižné přání k narozeninám právě pro vašeho oslavence, tady najdete zásobu kvalitních blahopřání k narozeninám pro všechny generace. Kdy si můžeme dovolit věnovat přání k narozeninám legrační a kdy volit spíš klasické a elegantní?


Líba – maminka, babička, ale především vládkyně rodiny – má kulaté narozeniny. V tento den ale neslaví narozeniny jenom ona… Malá lež a neplánovaná návštěva spustí lavinu nečekaných událostí, při kterých se celá velká rodina ocitne na cestě, kdy jedna nepředvídatelná situace stíhá druhou.
Komedie o tom, jak se rodinná oslava zvrtne v divokou jízdu, při které si nikdo nemůže být jistý vůbec ničím.

Přání k narozeninám (2023) Film online
Přání k narozeninám (2023) Celé film CZ dabing
Přání k narozeninám (2023) Online filmy ke shlédnutí zdarma bez limitu a registrace
Přání k narozeninám (2023) celý film online zdarma
Přání k narozeninám (2023) celý film online zdarma český dabing i Titulky
Přání k narozeninám (2023) celý film online online ke shlédnutí
Přání k narozeninám (2023) celý film online ke shlédnutí online zdarma bez registrace

WHEN
January 14, 2021 at 1:00am - January 15, 2021
WHERE
⁜Sledujte⁜ Přání k narozeninám (2023) celý film Online CZ Dabing i Titulky 4K
3100 N Stanton St
3100 N Stanton St
El Paso, TX 79902
United States
Google map and directions
CONTACT
⁜Sledujte⁜ Přání k narozeninám (2023) celý film Online CZ Dabing i Titulky 4K
TICKETS

Will you come?

Volunteer Sign the Motion to Amend Donate