Sledujte!! Zatmění (2023) | Celý Film 𝐎𝐍𝐋𝐈𝐍𝐄 Cz Dabing i Titulky

Sledujte Zatmění (2023) online cz | Zatmění celý film online cz | Zatmění film online cz dabing i titulky | filmy Zatmění cz titulky HD 1080p | Zatmění film online | Zatmění Online Film sk | Zatmění (2023) Plný film sk dabing.

Sledovat celý film Zatmění (2023) je aktuálně nejoblíbenějším filmem na vyhledávacím webu Google. Kde můžeme zhlédnout film Zatmění (2023) s českými titulky a českým dabingem? A také zdarma a bez registrace? S HD kvalitou 1080p, 720p, 420p a Mp4? Odpověď Nyní si zde můžete jednoduše pustit film Zatmění (2023).

Stažení a Sledujte Zatmění (2023) celý film online CZ dabingem i titulky zdarma  

To je vysvětlení, jak můžete tento film snadno sledovat na webu, který poskytujeme. Poté, co víme, jak se dívat na film Zatmění (2023), je pro nás dobré znát důležité informace o filmu Zatmění (2023) spolu s informacemi.

O filmu Zatmění (2023)

"Zatmění" je 2023 Czech Republic Komedie film režiséra Jakub Jurásek a hlavní role Jakub Štáfek, Jan Zadražil . Je to již dlouhý měsíc, co okresem otřáslo zmizení ženy. Beze stop. Osiřelý manžel ztrácí bez své milované chuť do života, den za dnem se s alkoholem slévá v jeden. V ten samý čas jako opouští místní nálevnu a podnapilý nasedá do svého vozidla, se na druhé straně satelitního městečka Jonášov vstupuje do prázdné ulice mladík oblečen jako obyvatel vilové čtvrti, do které právě vstoupil. Blíží se ke staršímu, na ulici zaparkovanému, mercedesu, vytahuje planžetu, otevírá auto, startuje a odjíždí. Město Jonášov protíná okresní silnice, ale ani jeden z těchto dvou mužů se nehodlá pouštět do rizika jízdy v provozu. Oba míří k zapadlé asfaltové cestě, která vede skrze les mimo okres. Na této cestě, kterou ročně projede ne víc aut, než je znamení zvěrokruhu, se setkávají vozidla opilce a zloděje. Oba v závěsu nervózně projíždí silnicí, když jim průjezd zahradí z lesa vyjíždějící SUV, na což ani jedno vozidlo nedokáže reagovat. Ozve se rána. Rána. Krev. Zatmění.

Zatmění
Slovensko Zatmenie
Komedie / Thriller
Česko, 2023, 85 min
Režie: Petr Kubík
Scénář: Jc Kovář
Kamera: Vojtěch Nedvěd
Hrají: Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Ján Jackuliak, Tereza Švejdová, Albert Čuba, Vladimír Polák, Robin Ferro, Josef Carda, Anna Kadeřávková
Produkce: Jc Kovář, Cyril Regner, Petr Kubík
Střih: Matěj Jankovský
Zvuk: Jan Šulcek, Jakub Jurásek
Scénografie: Vladimír Pešek
Kostýmy: Helena Tavelová
(méně profesí)

Synopse Filmy Zatmění (2023)

Tři chlapi. Jeden je mladý grázl, kterého zrovna vyhodili ze školy, druhý je vysokoškolský učitel a filozof ve středním věku a třetí je málomluvný lovec žijící na okraji lesa. Všechny tři spojuje jeden večer, jedna silnice a jedna dopravní nehoda kousek od města Jonášov. Řešení je jednoduché, zavolat polici, nechat je nešťastnou událost vyšetřit a označit viníka. Jenže tak jednoduché to nebude. Nikomu se nechce zvedat telefon, jelikož někdo má v krvi více než jen kapku alkoholu a někdo zase boural v ukradeném autě. Jak se tato prekérní situace na opuštěné silnici mimo civilizaci vyřeší?

Obsahy Filmy Zatmění (2023)

Pozdní odpoledne sychravého dne je předzvěstí neúplného zatmění měsíce a s tím spojených pokleslých úmyslů. Netradiční postavení Slunce a Luny dává vzniknout neobvyklému jevu, krvavému měsíci. Krvavý měsíc. Krev. Zatmění. Parafráze zatemněné mysli a eskalace tak banální situace, jakou dopravní nehoda může být. Je to již dlouhý měsíc, co okresem otřáslo zmizení ženy. Beze stop. Osiřelý manžel ztrácí bez své milované chuť do života, den za dnem se s alkoholem slévá v jeden. V ten samý čas jako opouští místní nálevnu a podnapilý nasedá do svého vozidla, se na druhé straně satelitního městečka Jonášov vstupuje do prázdné ulice mladík oblečen jako obyvatel vilové čtvrti, do které právě vstoupil. Blíží se ke staršímu, na ulici zaparkovanému, mercedesu, vytahuje planžetu, otevírá auto, startuje a odjíždí. Město Jonášov protíná okresní silnice, ale ani jeden z těchto dvou mužů se nehodlá pouštět do rizika jízdy v provozu. Oba míří k zapadlé asfaltové cestě, která vede skrze les mimo okres. Na této cestě, kterou ročně projede ne víc aut, než je znamení zvěrokruhu, se setkávají vozidla opilce a zloděje. Oba v závěsu nervózně projíždí silnicí, když jim průjezd zahradí z lesa vyjíždějící SUV, na což ani jedno vozidlo nedokáže reagovat. Ozve se rána. Rána. Krev. Zatmění. Trojice v sobě zaklíněných vozidel zcela zablokovala nevyužívanou komunikaci. Z aut se pomalu soukají tři muži, trochu zmatení, trochu zděšení. Ze zjevných příčin nikoho ani nenapadne k nehodě volat policii. (Bohemia MP)


Herec a herečka ve filmu Zatmění (2023)

Jakub Štáfek, Jan Zadražil, Ján Jackuliak, Tereza Švejdová, Albert Čuba, Vladimír Polák, Robin Ferro, Josef Carda, Anna Kadeřávková.

Datum vydání Zatmění (2023)

Zatmění (2023) má premiéru v kinech od 02.03.2023 a o den později je výše uvedený odkaz dostupný také na streamovacích službách.

Děkujeme za návštěvu

Děkujeme, že jste navštívili naše stránky a přečetli si naše články. Doufáme, že se vám bude líbit film Zatmění (2023), který vám nabízíme. Pokud se vám naše stránky líbí, dejte jim lajk a řekněte svým přátelům, aby se na naše stránky dostali. Doufáme, že vše může snížit vaši nudu a stres po dlouhém dni v práci.

Zatmění (2023) celý film Český
Zatmění (2023) Filmové premiéry
Zatmění (2023) celý film Česka
Zatmění (2023) sleduj filmy
Zatmění (2023) online cz titulky
Zatmění (2023) premiéra
Zatmění (2023) online cz
Zatmění (2023) online cz dabing
Zatmění (2023) Celý Film
Zatmění (2023) Titulky
Zatmění (2023) DVD filmy
Zatmění (2023) Blu-ray filmy
Zatmění (2023) online cely film CZ
Zatmění (2023) online
Zatmění (2023) online film cz
Zatmění (2023) online ke shlédnutí
Zatmění (2023) celý film zdarma ke shlédnutí
Zatmění (2023) celý film cz dabing
Zatmění (2023) online cz titulky
Zatmění (2023) celý film
Zatmění (2023) online sk
Zatmění (2023) Plný film sk dabing

WHEN
February 01, 2021 at 8:00am - February 03, 2021
WHERE
Sledujte!! Zatmění (2023) | Celý Film 𝐎𝐍𝐋𝐈𝐍𝐄 Cz Dabing i Titulky
15312 Trenton Rd
Southgate, MI 48195
United States
Google map and directions
CONTACT
Marwah Raina · · (323) 721-0262
TICKETS
$12.00 USD

Will you come?

NOTE: After RSVP, you will still need to purchase a ticket
Volunteer Sign the Motion to Amend Donate