Sledujte⁜ Tajemství staré bambitky 2 film Online CZ/SK Dabing

Kde shlédnout Tajemství staré bambitky 2 (2023) Celý Film Online CZ,ČR,SK.

Sledujte Tajemství staré bambitky 2 (2023) celý film Online CZ 4K, Kde shlédnout Tajemství staré bambitky 2 (2023) Celý Film Online CZ,ČR,SK, Sledujte Nejlepší u nás film Tajemství staré bambitky 2 (2023) online CZ,SK, Tajemství staré bambitky 2 (2023) celý film, Tajemství staré bambitky 2 (2023) celý film online, Tajemství staré bambitky 2 (2023) celý film ke shlédnutí online zdarma bez registrace, Tajemství staré bambitky 2 (2023) Celý Film Online Czech Titulky, Tajemství staré bambitky 2 (2023) Celý Film Online český dabing, Tajemství staré bambitky 2 (2023) Celý Film Online CZ,SK Titulky.

 

ᐈᐈᐈ➤ Kliknutím sem SLDEJTE

ᐈᐈᐈ➤ http://bit.ly/3J30HG5

 

 

Tajemství staré bambitky 2

angličtina The Old Blunderbuss Mystery (festivalový název) (více) Pohádka Česko, 2022, 104 min (Alternativní 99 min) Režie: Ivo Macharáček Scénář: Evžen Gogela Kamera: Jan Kvasnička Hudba: Václav Noid Bárta Hrají: Tomáš Klus, Kamila Janovičová, Ondřej Vetchý, Miroslav Vladyka, Jiří Lábus, Veronika Khek Kubařová, Petr Štěpánek, Otmar Brancuzský

Pokračování veleúspěšné pohádky z roku 2011. Jakub (T. Klus) se stal králem, Anička (K. Janovičová) královnou a rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku (V. Bečková).

Tajemství staré bambitky 2 (2023)

Příběh napraveného loupežníka Karaby, jeho odvážné dcery Aničky, trochu nešikovného prince Jakuba a dalších postav opustili tvůrci ve chvíli, kdy každá pohádka končí. Zlo bylo potrestáno, dobro zvítězilo a s ním i láska Aničky a Jakuba. A po letech… Z Jakuba je král, z Aničky královna a rodina se rozrostla o zvídavou princeznu Johanku. Ta nejraději tráví čas u milujícího dědečka Karaby, který se rozhodl věnovat už jenom hrnčířskému řemeslu. Zlotřilí rádcové Lorenc a Ferenc byli vyhnáni z království, potloukají se po světě a hledají místo, kde by mohli znovu začít kout pikle. A mladá, nezkušená královna Julie ze sousedního království se stane vhodným nástrojem jejich pomsty. Že by nastal čas oprášit tajemnou bambitku, která doposud ležela dobře ukrytá a povolat na pomoc loupežníka Karabu? Kdo však ví, kde mu je konec? A není to jenom pohádka pro malou princezničku? Lorenc a Ferenc nastraží na Karabu důmyslnou past. Teď je potřeba spojit síly, aby spravedlnost a láska konečně zvítězily.

Tajemství staré bambitky 2 (2023) celý film online Tajemství staré bambitky 2 (2023) online CZ Dabing Tajemství staré bambitky 2 (2023) Conline Z,ČR,SK Tajemství staré bambitky 2 (2023) online CZ dabing Tajemství staré bambitky 2 (2023) online čr

Ta nejraději tráví čas u milujícího dědečka (O. Vetchý), který se rozhodl věnovat už jenom hrnčířskému řemeslu. Zlotřilí rádcové Ferenc M. Vladyka) a Lorenc (J. Lábus) se potloukají po světě a hledají místo, kde by mohli rychle a snadno přijít k velkému majetku a kout pikle. Mladá a nezkušená královna Julie (V. Khek Kubařová) ze sousedního království se stane, aniž by to dlouho vůbec tušila, vhodným nástrojem jejich pomsty. A protože Jakubovi se v kralování nedaří čím dál tím víc, nezbyde asi nic jiného než oprášit bambitku a povolat na pomoc loupežníka Karabu! Jenomže, kdo ten Karaba vlastně je? To všetečné Johance nikdo říct nechce. Film s řadou chytlavých písniček se natáčel mj. na atraktivních lokacích státního hradu a zámku v Jindřichově Hradci, na zámku v Mníšku pod Brdy, v muzeu lidových staveb v Kouřimi či v Polabském národopisném muzeu v Přerově nad Labem.

Tajemství staré bambitky 2 (2023) Film online Tajemství staré bambitky 2 (2023) Celé film CZ dabing Tajemství staré bambitky 2 (2023) Online filmy ke shlédnutí zdarma bez limitu a registrace Tajemství staré bambitky 2 (2023) celý film online zdarma Tajemství staré bambitky 2 (2023) celý film online zdarma český dabing i Titulky Tajemství staré bambitky 2 (2023) celý film online online ke shlédnutí Tajemství staré bambitky 2 (2023) celý film online ke shlédnutí online zdarma bez registrace.

WHEN
January 28, 2023 at 3:00am - January 29, 2023
WHERE
Sledujte⁜ Tajemství staré bambitky 2 film Online CZ/SK Dabing
2160 Woodhill Ave
Ellicott City, MD 21042
United States
Google map and directions
CONTACT
samantha lynch
TICKETS
Volunteer Sign the Motion to Amend Donate