⁜Sledujte⁜ Srdce Dubu (2023) celý film Online CZ Dabing i Titulky

Srdce dubu (2022) celý film Online CZ 4K, Kde shlédnout Srdce dubu (2022) Celý Film Online CZ,ČR,SK, Sledujte Nejlepší u nás film Srdce dubu (2022) online CZ,SK, Srdce dubu (2022) celý film, Srdce dubu (2022) celý film online, Srdce dubu (2022) celý film ke shlédnutí online zdarma bez registrace, Srdce dubu (2022) Celý Film Online Czech Titulky, Srdce dubu (2022) Celý Film Online český dabing, Srdce dubu (2022) Celý Film Online CZ,SK Titulky, Kde shlédnout filmy Srdce dubu online dabing i titulky cz zdarma.


ᐈᐈᐈ➤ Kliknutím sem SLDEJTE

ᐈᐈᐈ➤ Kliknutím sem Stažení

 


Srdce dubu
8th Day of the War

Dokumentární
Česko, 2022, 93 min
Režie: Oksana Moiseniuk
Kamera: Jan Šípek, Petr Salaba, Veronika Janečková

Srdce dubu

Film se odehrává během osmého dne ruského válečného tažení na Ukrajinu. S deníkovou bezprostředností sleduje osm Ukrajinců a Ukrajinek žijících v Česku – podnikatelku, uklízečky, stavební dělníky nebo řidiče autobusu. Dál se věnují svým zaměstnáním, nemohou si dovolit vystoupit z dosavadních životů. Myšlenkami jsou ale stovky kilometrů daleko a všemi dostupnými prostředky pomáhají krajanům*kám. Zajišťují ubytování pro uprchlíky*lice, shánějí neprůstřelné vesty, volají blízkým, kteří se schovávají před dopadajícími bombami. Čeká je hektických, emocionálně náročných 24 hodin. Ne prvních, a ne posledních.


Titulky k filmům Srdce dubu
Srdce dubu filmy online zdarma
Srdce dubu filmy online zdarma
Srdce dubu Film online
Online filmy Srdce dubu ke shlédnutí zdarma bez limitu cz dabing zdarma
Celé filmy Srdce dubu CZ dabing zdarma
YouTube Srdce dubu filmy zdarma
Filmy Srdce dubu zdarma český dabing
Kde shlédnout filmy Srdce dubu online dabing i titulky cz zdarma
seriálu i Srdce dubu filmy online CZ titulky

biografie

Režisérka, novinářka a producentka Oksana Moiseniuk se narodila na Ukrajině, kde vystudovala žurnalistiku. Již mnoho let žije a pracuje v České republice. V současnosti připravuje dokumentární film o ukrajinských pracujících v Česku.

typ premiéry: Česká premiéra
ročník festivalu: 2022
sekce: Ji.hlava Online, Česká radost
jazyk: ukrajinština, ruština, čeština
jazyk titulků: čeština
barva: Barevná

Šest dní poté, co Rusko napadlo její vlast, se v Česku žijící ukrajinská filmařka Oksana Moiseniuk rozhodla natočit dokument o tom, jak tuto těžkou situaci prožívají její krajané.

„Na přípravu jsme měli jednu noc,“ vzpomínala na úterním zahajovacím ceremoniálu jihlavského festivalu. Během mimořádně krátké doby musela pro svou myšlenku přesvědčit osm protagonistů svého filmu a také osm štábů, které s nimi poté strávily titulní osmý den války.

„Bylo pro mě důležité natáčet právě po týdnu toho válečného tažení,“ uvedla režisérka jeden z důvodů, proč si jako určující číslo svého snímku zvolila osmičku.

Srdce dubu (2023) celý film online
Srdce dubu (2023) online CZ Dabing
Srdce dubu (2023) Conline Z,ČR,SK
Srdce dubu (2023) online CZ dabing
Srdce dubu (2023) online čr
Srdce dubu (2023) Film online
Srdce dubu (2023) Celé film CZ dabing
Srdce dubu (2023) Online filmy ke shlédnutí zdarma bez limitu a registrace
Srdce dubu (2023) celý film online zdarma
Srdce dubu (2023) celý film online zdarma český dabing i Titulky
Srdce dubu (2023) celý film online online ke shlédnutí
Srdce dubu (2023) celý film online ke shlédnutí online zdarma bez registrace

Putler se spálil

Osmička protagonistů skládá pestrý (byť samozřejmě ne vyčerpávající) obrázek ukrajinské diaspory v Česku. Dominují mu ti nejaktivnější: zejména podnikatelka Líza, která udivuje svou zdánlivě nezdolnou energií. Pořádá humanitární sbírku pro svůj rodný Charkov, odkud se zároveň snaží na dálku dostat svou sestru a neteř. Dozvídá se od svých blízkých zprávy z devastované země a zároveň v Česku organizuje dětskou narozeninovou oslavu. Kromě toho je v pátém měsíci těhotenství...

Lízino efektivní úsilí má svůj protějšek ve snaze Vladyslava a Ivana zorganizovat z kanceláře na pražském Černém Mostě dodávku sedmi tisíc neprůstřelných vest z Číny na Ukrajinu. Příběh, který může připomenout horečnaté nákupy ochranných prostředků na počátku pandemie, se potápí do frustrace a hořkosti z nespolehlivosti partnerů, kteří naléhavost transakce neprožívají zdaleka tak bytostně jako Ukrajinci.

Do pomoci s ubytováváním ukrajinských rodin se pustil řidič městského autobusu Pavel, jinak ukrajinský folkový zpěvák – také on zažívá vedle úspěchů i komplikace. A dostaneme se s ním až na panství Matěje Stropnického.

WHEN
January 15, 2021 at 1:00am - January 16, 2021
WHERE
⁜Sledujte⁜ Srdce Dubu (2023) celý film Online CZ Dabing i Titulky
3100 N Stanton St
3100 N Stanton St
El Paso, TX 79902
United States
Google map and directions
CONTACT
Kijk Avatar 2 The Way of Water Streamen Online Nederlan
TICKETS