⁜Sledujte⁜ BANGER 2022 celý film Online CZ Dabing i Titulky 4K

Sleduj┬e BANGER (2022) celý film Online CZ 4K, Kde shlédnout BANGER (2022) Celý Film Online CZ,ČR,SK, Sledujte Nejlepší u nás film BANGER (2022) online CZ,SK, BANGER (2022) celý film, BANGER (2022) celý film online, BANGER (2022) celý film ke shlédnutí online zdarma bez registrace, BANGER (2022) Celý Film Online Czech Titulky, BANGER (2022) Celý Film Online český dabing, BANGER (2022) Celý Film Online CZ,SK Titulky.


ᐈᐈᐈ➤ Kliknutím sem SLDEJTE

ᐈᐈᐈ➤ Kliknutím sem Stažení

 

 


BANGER.
Drama / Komedie
Česko, 2022, 105 min
Režie: Adam Sedlák
Scénář: Adam Sedlák
Kamera: Dušan Husár
Hudba: Oliver Torr
Hrají: Adam Mišík, Marsell Bendig, Anna Fialová, Sergei Barracuda, Jan Révai, Sára Rychlíková, David Černý, Džana Valjevac, Kamila Trnková


Adam Mišík v rapovém příběhu jedné divoké noci. Film BANGER natočil režisér Adam Sedlák kompletně na iPhone


BANGER. (2022)

BANGER je unikátní film, který popisuje příběh odehrávající se během jedné adrenalinové noci plné kokainu a rapu. S mladým raperem Alexem se nečekaně rozejde přítelkyně Sára. Podle Alexe existuje jen jediná cesta, jak ji může získat zpět, a to nahrát banger. Honba za slávou a respektem na hudební scéně se přetaví v zoufalý a nebezpečný čin ohrožující desítky mladých lidí na životě.

Hlavní postava Alex v podání Adama Mišíka prodává ten nejlepší kokain v Praze, dealování chce ale jednou provždycky nechat. Jeho snem je prorazit v rapu a nahrát svůj vlastní banger. Navíc se s ním rozchází jeho holka a chce jí dokázat, že na to má. Tahle noc je pro změnu jako dělaná. Kamarád Láďa totiž pro feat zařídil rappera Barracudu a to znamená vstupenku mezi top hráče. Jenže tahle vstupenka nebude levná a Alex s Láďou musí během pár hodin sehnat hromadu peněz. Vyrážejí proto na šílenou a adrenalinovou jízdu nočním městem, aby prodali všechny drogy, co doma ještě našli.


Banger = slang., energická, neotřelá píseň; hit
BANGER (2023) celý film online
BANGER (2023) online CZ Dabing
BANGER (2023) Conline Z,ČR,SK
BANGER (2023) online CZ dabing
BANGER (2023) online čr

Banger = slang., energická, neotřelá píseň; hit

Alex má nejlepší kokain v Praze, rozhodne se ale s dealováním seknout. Prodej mu sice vydělal na luxusní oblečení, jako začínající rapper však touží po úspěchu a slávě. Na obzoru se navíc rýsuje slibná příležitost natočit hit s uznávaným interpretem, který by ho mohl dostat mezi top hráče. Cestu do studia však komplikuje jeden malý detail: spolupráce je časově omezená a stojí hromadu peněz. Boj o čas i základní životní funkce začíná. Po minimalistickém dramatu Domestik přichází Adam Sedlák se zběsilou adrenalinovou jízdou noční Prahou, plnou rapu a drog. Film natočený výhradně na iPhone nabízí sondu do života současné mládeže a přináší dosud nejvýraznější roli Adama Mišíka.

BANGER (2023) Film online
BANGER (2023) Celé film CZ dabing
BANGER (2023) Online filmy ke shlédnutí zdarma bez limitu a registrace
BANGER (2023) celý film online zdarma
BANGER (2023) celý film online zdarma český dabing i Titulky
BANGER (2023) celý film online online ke shlédnutí
BANGER (2023) celý film online ke shlédnutí online zdarma bez registrace

WHEN
January 15, 2021 at 2:00am - January 16, 2021
WHERE
⁜Sledujte⁜ BANGER 2022 celý film Online CZ Dabing i Titulky 4K
3100 N Stanton St
3100 N Stanton St
El Paso, TX 79902
United States
Google map and directions
CONTACT
Kijk Avatar 2 The Way of Water Streamen Online Nederlan
Volunteer Sign the Motion to Amend Donate